RN50E5830BRSL
MFR.Part #
RN50E5830BRSL
JLCPCB Part #
C1816236
Description
-65℃~+175℃ 50mW 583Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors