RN50E5231BRSL
MFR.Part #
RN50E5231BRSL
JLCPCB Part #
C1818052
Description
-65℃~+175℃ 5.23kΩ 50mW Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors