Y0789100K000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0789100K000B9L
JLCPCB Part #
C1480782
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS