MCA1206MD1001DP500
MFR.Part #
MCA1206MD1001DP500
JLCPCB Part #
C2089649
Description
-55℃~+175℃ 1kΩ 200V 400mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS