RN50E5231BB14
MFR.Part #
RN50E5231BB14
JLCPCB Part #
C3544118
Description
-65℃~+175℃ 5.23kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors