RN50E1001BRE6
MFR.Part #
RN50E1001BRE6
JLCPCB Part #
C1807557
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 50mW Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors