TR15G50M0FNES
MFR.Part #
TR15G50M0FNES
JLCPCB Part #
C6560777
Package
插件,P=36mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 50MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,P=36mm Through Hole Resistors ROHS