RN50C3831FB14
MFR.Part #
RN50C3831FB14
JLCPCB Part #
C1413706
Description
-65℃~+175℃ 3.83kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors