RN50E4750BRSL
MFR.Part #
RN50E4750BRSL
JLCPCB Part #
C3417682
Description
-65℃~+175℃ 475Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors