Y40222K40000T6R
MFR.Part #
Y40222K40000T6R
JLCPCB Part #
C4095667
Description
-55℃~+125℃ 2.4kΩ 200mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS