RN50E4752BRSL
MFR.Part #
RN50E4752BRSL
JLCPCB Part #
C3512471
Description
-65℃~+175℃ 47.5kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors