RN50C4421FRSL
MFR.Part #
RN50C4421FRSL
JLCPCB Part #
C3549214
Description
-65℃~+175℃ 4.42kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors