RN50E4421FRSL
MFR.Part #
RN50E4421FRSL
JLCPCB Part #
C1807556
Description
-65℃~+175℃ 4.42kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors