MBB02070D1001FRP00
MFR.Part #
MBB02070D1001FRP00
JLCPCB Part #
C1775620
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS