RN50E4421BRSL
MFR.Part #
RN50E4421BRSL
JLCPCB Part #
C1816219
Description
-65℃~+175℃ 4.42kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors