RN50E4322FB14
MFR.Part #
RN50E4322FB14
JLCPCB Part #
C1413519
Description
-65℃~+175℃ 43.2kΩ 50mW Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors