ERC501K1300BHEB500
MFR.Part #
ERC501K1300BHEB500
JLCPCB Part #
C3516443
Description
-65℃~+175℃ 1.13kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS