RN50E3571FRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50E3571FRSL
JLCPCB Part #
C3388828
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 3.57kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors