RN50E6340FRE6
MFR.Part #
RN50E6340FRE6
JLCPCB Part #
C1794383
Description
-65℃~+175℃ 50mW 634Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors