RN50C68R1FRSL
MFR.Part #
RN50C68R1FRSL
JLCPCB Part #
C3530535
Description
-65℃~+175℃ 50mW 68.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors