RN50E1583BRE6
MFR.Part #
RN50E1583BRE6
JLCPCB Part #
C1809191
Description
-65℃~+175℃ 158kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors