CRCW0603330KFKEBC
MFR.Part #
CRCW0603330KFKEBC
JLCPCB Part #
C4015417
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS