MCT0603MD7503BP500
MFR.Part #
MCT0603MD7503BP500
JLCPCB Part #
C6590597
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS