RN50E1370BRSL
MFR.Part #
RN50E1370BRSL
JLCPCB Part #
C3484379
Description
-65℃~+175℃ 137Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors