RN50C3241FBSL
MFR.Part #
RN50C3241FBSL
JLCPCB Part #
C3545062
Description
-65℃~+175℃ 3.24kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors