RER65F47R5RCSL
MFR.Part #
RER65F47R5RCSL
JLCPCB Part #
C1570448
Description
10W 47.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance