RN65C9882FB14
MFR.Part #
RN65C9882FB14
JLCPCB Part #
C1403547
Description
-65℃~+175℃ 500mW 98.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors