RN50E1210BBSL
MFR.Part #
RN50E1210BBSL
JLCPCB Part #
C3397721
Description
-65℃~+175℃ 121Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors