BFC247965303
MFR.Part #
BFC247965303
JLCPCB Part #
C3795745
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、630V 30nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS