RN50E1210BRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50E1210BRSL
JLCPCB Part #
C1816029
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 121Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors