RN50C9762FRSL
MFR.Part #
RN50C9762FRSL
JLCPCB Part #
C1809326
Description
-65℃~+175℃ 50mW 97.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors