RN50C5762FRSL
MFR.Part #
RN50C5762FRSL
JLCPCB Part #
C1794577
Description
-65℃~+175℃ 50mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors