RN50C8661BRE6
MFR.Part #
RN50C8661BRE6
JLCPCB Part #
C1799804
Description
-65℃~+175℃ 50mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors