RN60C8063DRE6
MFR.Part #
RN60C8063DRE6
JLCPCB Part #
C3435464
Description
-65℃~+175℃ 250mW 806kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors