RN50C1002DRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50C1002DRSL
JLCPCB Part #
C1803686
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors