RN55C8661BRE6
MFR.Part #
RN55C8661BRE6
JLCPCB Part #
C1784299
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors