RN50C8252FRSL
MFR.Part #
RN50C8252FRSL
JLCPCB Part #
C3434808
Description
-65℃~+175℃ 50mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors