RNC65H1031BRRE5
MFR.Part #
RNC65H1031BRRE5
JLCPCB Part #
C3454264
Description
-65℃~+175℃ 1.03kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors