RN50C5621FRSL
MFR.Part #
RN50C5621FRSL
JLCPCB Part #
C3499173
Description
-65℃~+175℃ 5.62kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors