RN50C7320BBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50C7320BBSL
JLCPCB Part #
C1432291
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 50mW 732Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors