MAL211673151E3
MFR.Part #
MAL211673151E3
JLCPCB Part #
C1596761
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.3Ω 100.1mA@100Hz 150uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 5mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS