TNPW060356R2BYEA
MFR.Part #
TNPW060356R2BYEA
JLCPCB Part #
C3927340
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS