RN50C69R8FBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50C69R8FBSL
JLCPCB Part #
C1425615
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 50mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors