RN50C13R3FRSL
MFR.Part #
RN50C13R3FRSL
JLCPCB Part #
C1795167
Description
-65℃~+175℃ 13.3Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors