RN50C69R8FRSL
MFR.Part #
RN50C69R8FRSL
JLCPCB Part #
C1796969
Description
-65℃~+175℃ 50mW 69.8Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors