RN50C6981BRSL
MFR.Part #
RN50C6981BRSL
JLCPCB Part #
C1812410
Description
-65℃~+175℃ 50mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors