RN50C97R6FRE6
MFR.Part #
RN50C97R6FRE6
JLCPCB Part #
C3440274
Description
-65℃~+175℃ 50mW 97.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors