TNPW080542K2BYEN
MFR.Part #
TNPW080542K2BYEN
JLCPCB Part #
C1727843
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS