RN50C1270FBSL
MFR.Part #
RN50C1270FBSL
JLCPCB Part #
C1425642
Description
-65℃~+175℃ 127Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors