RN50C62R6BRE6
MFR.Part #
RN50C62R6BRE6
JLCPCB Part #
C1798798
Description
-65℃~+175℃ 50mW 62.6Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors